Tere,

Mina olen

Laura Valk

Minust

 

Ma olen Eesti terapeut, naiste enesearmastuse ja seksuaalsuse õpetaja, yoni massaaži terapeut, ning OSHO Aktiivsete Meditatsioonide® juhendaja ja motivatsioonikõneleja.

Olen töötanud tänaseks enam kui 2000 inimesega. 2023 ilmus minu ka esimene raamat “Kohvrid ukse taha”.

Haridusteest ja enesearengust

 

Energiateraapiat ja energiatervendust praktiku tasemel õppisin ma OSHO Darshan Instituudis (Portugal) õpetaja Satori Darshani käe all, läbides seal Life Alchemy and Energy Psychology 8-kuulise intensiivkursuse suunal: sisemine laps, peresüsteemid ja eelmised elud. Lisaks olen sama õpetaja käe all õppinud ka 4-kuulisel sisemise lapse tervenduse kursusel. OSHO Aktiivseid Meditatsioone® olen õppinud nii OSHO Darshan Instituudis kui ka OSHO Eesti Meditatsioonikeskuses. Lõpetasin Johann ja Rachel Urbi käe all Pyramid Breath Method® õpetaja väljaõppe olles üks esimesi selle õpetuse õpetajaid Eestis.

Hüpnoteraapia õppeprogrammi 1. ja 2. taseme lõpetasin 2023. aastal Eesti Meditatsiooni Koolis külalisõpetaja Anil Chandwani käe all.

Rohkem peresüsteemide baasteadmiste kohta olen õppinud Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituudis õpetaja Kalmer Kase käe all (4 teooria + praktika moodulit). Lisaks läbisin seal ka trauma ja kaotusvaluga töötamise iseärasuste seminari, mida juhendas Vlad Syritsa (Läti).

Emotsioonide vabastamist olen õppinud Teadliku Muutuse Kunst I-II kursusel Aigi Vahingu juhendamisel (söömissõltuvuste suunal), emaka tervendamise ja naise väe aktiveerimist (läbi vabastava hingamise ja uskumuste vabastamise) Monika Palmi juures.

Yoni massaaži olen õppinud Epp Kärsini (Naine, tunne oma keha) ja Igor Earthchildi juures (yoni massaaži terapeudi kursus- yoni healing & mapping).

Naiste seksuaalsuse teemadel olen läbinud 3-kuulise mentorlus-ja õppeprogrammi ,,Ladder to Bliss’’ õpetaja Bibi Brzozka juures ning erinevaid seksuaalsuse ja tantra kursuseid Rachel Pringle ja Johann Urb’i juures (Pyramid breath, Tantra of Life, Wild Erotic, Wild Erotic 2.0).

Paaride tantra ja seksuaalsuse teemal olen läbinud Bibi Brzozka ja Karim Or’i kursuse Ecstatic Lovers Codes. Lisaks olen osalenud mitmetes tantra töötubades ja workshoppidel nii Eestis kui mujal.

Saada mulle kiri

 

6 + 7 =