Unistuste suhe 6

9-nädalane praktiline kursus kaaslast otsivatele ja juba suhtes olevatele naistele,

kes on valmis oma unistuste partnerluseks ja ei ole enam valmis vähemaga leppima.

SELLEL KORRAL NII SUHTES KUI VALLALISTELE!

 

SUVE LISAGRUPP ALUSTAB PIIRATUD KOHTADEGA 20. JUUNIL!

 

 

(Iganädalaste Zoom kõnede aeg: neljapäeviti kell 18:00) 

 

 

 

 

Sa ei saa meest, kellest unistad, vaid mehe, kellega lepid.

Mentorship program for women

9-nädalane praktiline kursus naistele, kes on valmis oma unistuste suhteks ja ei ole enam valmis vähemaga leppima. 

Tule õpi, kuidas läbi sügava enesearmastuse ja rahu jõuda teadliku deitmise ning suhteni, mis on Sinu soovide ja vajaduste vääriline. Aitan Sul viia olemas oleva suhte järgmisele tasemele või leida enda kõrvale õige kaaslase.

 

Õpi, kuidas ligi tõmmata oma unistuste mees ja ehitada üles suhe, kus saad tunda ennast armastatu ja hoituna.

Olen Sinu jaoks kokku pannud Eestis ainulaadse kursuse, et 9 nädala jooksul:

♥ saaksid teadlikuks oma erilisusest ja tugevustest
♥ omandaksid teadliku ja tulemusliku kohtingutel käimise põhimõtted
♥ muutuksid parimaks versiooniks iseendast
♥ lõpetaksid meeste külge klammerdumise ja hakkaksid deitima silmas pidades iseennast
♥ leiaksid julguse oma elu täiel rinnal elada
♥ avastada endas magneetiline külgetõmbejõud ja vastupandamatu sära
♥ võtaksid vastutuse oma suhtluse eest vastassugupoolega
♥ õpiksid kasutama oma naiselikku väge ja õpiksid läbi sensuaalse flirdi saavutama oma eesmärke

See on väljakutse naistele, kes on väsinud meestest, kes ei soovi pühenduda ja kellele tundub, nagu normaalseid mehi peab tikutulega taga otsima. See ei vasta tõele!

Oled valmis kohtuma oma unistuste partneriga?

Kas tunned end järgnevate väidete seas ära? 

✔ Head mehed ei jõua lihtsalt sinu radarile.

✔ Kuuled vabandusi stiilis: “Ma ei ole suhteks valmis.”, “Praegu ei ole mu elus sobilik hetk.”, “Asi ei ole Sinus, asi on minus.”, “Olen suhteks liiga traumeeritud.”, “Sa oled enamat väärt, kui ma pakkuda suudan.”, “Oled mu jaoks liiga hea.”?!

✔ Sa ei usu endasse, sest alati on keegi ilusam või targem.

✔ Teistel naistel tundub asi palju lihtsam.

✔ Pole õrna aimugi, kus asuvad “normaalsed” mehed!

✔ Lilled, kingitused, üllatused on vist ainult teiste jaoks?

✔ Mehe tähelepanu peab paluma ja manipuleerima.

✔ Vastutus on eelmistes suhetes olnud sinu õlul.

✔ Kõik mehed tunduvad juba suhtes, sõltuvustega või muude probleemidega hõivatud.

✔ Tunned, et ei armasta ega väärtusta end piisavalt.

✔ Mehed, kes Sinust huvitatud on, jätavad totaalselt külmaks.

✔ Kohtingutel käimine on ebamugav ja piinlik.

See ei pea nii olema!

Awakening Lilith by Laura Valk

Kujuta ette ennast koos kaaslasega, kes imetleb ja hindab sind

Visualiseeri ennast kõige säravama ja õnnelikuma versioonina iseendast. Sa tõmbad terveid ja ägedaid inimesi ligi nagu magnet. Sinu elu ja paarisuhe saab alguse lähtuvalt Sinu enesetundest ja õnnest.

Oled koos mehega, kes hindab ja väärtustab Sind naise ja partnerina. See mees on Sinu unistuste mees, keda oled endale manifesteerinud ja soovinud. Kui vaatad teda, tunned, et olete võrdsed- keegi ei pea kedagi järele aitama ega oma õnne ootele panema.

Te pühendute teineteisele ja töötate ühiste eesmärkide nimel tiimina. Sa näed temas kuningat ja tema Sinus oma kuningannat.

Oled jõudnud sinna suhtesse kasutades teadlikke ja endast lähtuvaid kohtingutel käimise põhimõtteid. Oled teinud töö ära enesearmastusega ning enam mitte kunagi ei tee allahindlusi oma heaolu arvelt.

Armastad ennast ja tead, et oled tervik, kes on ligi tõmmanud teise terviku. Tunneta, kui hea on anda oma süda ja hing mehele, kes seda hinnata oskab. Kujuta ette, kuidas Sa vaatad peeglisse ja tunned uhkust naise üle, kes sinust saanud on!

Minu elu enne teadlikku deitimist ja oma partneriga kohtumist…

Koperdasin järjest suhtes meeste otsa, kes otsisid lihtsalt armukesi. Kui need mehed ei olnud suhtes, olid nad emotsionaalselt lukus või sõltuvuste tõttu oma elus mitte kohal.

Uskusin paljusid Eesti koolitajaid ja keskpärases suhtes olevaid inimesi, kes väitsid, et 10/10 suhe ei olegi võimalik ning suhe peab olema raske.

Kannatasin ja nutsin oma elust kokku aastaid meeste pärast. Kahtlesin oma väärtuses naisena ja tegin pidevalt allahindlusi oma vajaduste arvelt.

Ignoreerisin kohtingutel ohumärke ja armusin meestesse, kes ei olnud mulle head või kes ei soovinud midagi tõsist. Lasin ennast manipuleerida tegema asju, mida ma teha ei soovinud või milleks ma valmis ei olnud.

Ma olin veendunud, et olen liiga keeruline ja suurte vajadustega naine ning mitte ükski mees ei peagi mu baasvajadusi ära täitma. Minu fookus oli pidevalt partneri soovidel ja vajadustel ning tundsin, et panustasin palju rohkem, kui vastu sain. Suhe tundus raske ja ebaõiglane. Tundsin end pidevalt ebapiisavana ja kui proovisin midagi muuta, ei olnud kaaslased suutelised muutustega kaasa tulema. Tundsin, et pean valima iseenda heaolu ja paarisuhte vahel.

Täna tunnen ma ennast oma suhtes fantastiliselt. Pidin korduvalt kaaslase valikul eksima ja haiget saama enne, kui õppisin kohtingutel käima ja meestega tutvuma ilma oma väge ära andmata.

Tunnen, et olen parim ja kõige õnnelikum versioon iseendast. Olen emotsionaalselt iseseisev, pean endast lugu, hoian ja armastan ennast kõigepealt. Iga päevaga armastame mehega teineteist rohkem, panustame armastust ja hoolt teineteisesse võrdselt ning tunnen, et saan sellelt suhtelt kõike, mida vajan (… ja enamgi veel). Mitte ühegi minu soovi peale ei ole kunagi öeldud, et ma ei ole seda väärt või nagu mu vajadus oleks liig. Mu mees teeb tööd endaga, et olla parim võimalik partner minu jaoks ja mina sama tema jaoks. Mõistan nii selgelt, miks eelmised suhted ei ole toiminud, sest olen esimest korda koos inimesega, kellega ma sobin kokku igal tasandil.

Olen töötanud paljude paaride ja vallaliste meestega. Olen aastate jooksul teinud suurt erialast uurimistööd sellest, mida mehed tahavad ja kuidas nad mõtlevad. Nüüd saan seda kõike naistele edasi anda!

Ma ärkan mehe kõrval, kellest kõik need aastad unistasin ja elan oma unistuste elu.

Kursuse baaspakett sisaldab:

✔ 9 iganädalast 1h Zoomi tundi Lauraga. (Kõik salvestatakse ja on võimalik järele vaadata).

✔ Iseseisvaks tööks ette salvestatud videoloengud.

✔ Kodused kirjalikud ülesanded, et vaadata sügavale iseendasse.

✔ Juhendatud meditatsioonid, et suurendada enesekindlust ja usku endasse.

✔ Privaatne grupp teadlikest naistest teineteist toetamas.

✔ Kaks Pyramid Breath Method® hingamise videotundi.

✔ Lugemissoovitused.

✔ Raamatute kokkuvõtted

✔ Laura loodud toetavad Spotify playlistid igaks nädalaks.

✔ Kingitusena rinnamassaaži videokursus väärtuses 66€.

Kursuse moodulid:

1 Minevikust lahti laskmine

Laseme lahti eelmistest partneritest ja vanadest sidemetest. Taastame enesekindluse ja ehitame üles uue Mina. Katkestame rännaku abil sidemed eelmiste partneritega ja eraldame nende lood/energia tänasest elust. Minevik jäägu minevikku!

3 Sisemine meesenergia

Vaatleme lapsepõlve ja suhet isaga. Vaatleme ema ja isa (kasuisa) paarisuhet ning isafiguuri hoiakuid naistesse. Vabastame usaldamatuse ja pärssivad uskumused seoses meesenergiaga ning ehitame üles usu ja uued hoiakud seoses meestega. Millist meest sa vajad/ tahtnud oled?

5 Kohtingutel käimine

Teeme selgeks meestega tutvumise ja hea esmamulje jätmise. Õpime selgeks ja harjutame julgusega kohtingutel käimist ning teadlikku partneri valikut. Juttu tuleb ka ohumärkidest ja enda sisetunde kuulda võtmisest. Kurameerimine ei lõpe kunagi ja tuleks tagasi tuua igasse suhtesse.

7 Seks

Räägime intiimsusest ja lähedusest ning muidugi sellest, millal on õige aeg. Mida teha ja mida mitte teha! Sissejuhatus teadlikku seksuaalsusesse. Lisaharjutused paaridele.

9 Pikaaegne edu

Õpime, kuidas alustada ja ehitada üles suhe, mis toimib ja teeb mõlemat poolt õnnelikuks. Vaatame, kuidas sõlmida kokkuleppeid, pidada keerulisi vestlusi ja hoida teineteist ka rasketel hetkedel. Kuidas saada seisma jäänud suhe liikuma?

2 Sisemine naisenergia

Vaatame lapsepõlve ja suhet emaga. Laseme lahti naisenergiaga seotud valust ja mõtestame lahti, milline naine Sa olla soovid. Loome kontakti oma südametasandi ja tunnetusliku poolega. Loome elus ruumi õrnusele ja naiseks olemisele.

4 Enesekindlus

Korrastame Su elu ja harjumused selliselt, et saaksid olla parim versioon iseendast, kes tõmbab kergusega ligi kvaliteetseid mehi ja suhteid. Trenn, hobid, toitumine, välimus, enesekindlus, usk endasse, Sinu erilisus selles suures maailmas ja palju muud. Toome olemas olevasse suhtesse tagasi polaarsuse ja igatsuse. 

6 Suhtlemine

Jagan oma kogemusest viise ja praktilisi nippe julgeks ja ausaks enda väljendamiseks, oma piiride kehtestamiseks, oma soovide küsimiseks ja erimeelsuste lahendamiseks. Kuidas saada meestelt, mida soovid?

8 Pühendumine

Räägime suhte arenguetappidest ja tavapärasest ajakavast. Õpime naiselikku tarkust ja kavalust ning saame teada, kuidas oma soove väljendada läbi naisenergia ja tekitada mehes tõelise mehe tunnet. Vastuse saab piinav küsimus: ,,Kuidas saada mees pühenduma?’’. Aitan olemas olevas suhtes tasakaalu taastada. 

1 Lahkuminekust taastumine

Laseme lahti eelmistest partneritest ja vanadest sidemetest. Taastame enesekindluse ja ehitame üles uue Mina.

2 Sisemine naisenergia

Vaatame lapsepõlve ja suhet emaga. Laseme lahti naisenergiaga seotud valust ja mõtestame lahti, milline naine Sa olla soovid. Loome kontakti oma südametasandi ja tunnetusliku poolega.

3 Sisemine meesenergia

Vaatleme lapsepõlve ja suhet isaga. Vaatleme ema ja isa (kasuisa) paarisuhet ning isafiguuri hoiakuid naistesse. Vabastame usaldamatuse ja pärssivad uskumused seoses meesenergiaga ning ehitame üles usu ja uued hoiakud seoses meestega.

4 Enesekindlus

Korrastame Su elu ja harjumused selliselt, et saaksid olla parim versioon iseendast, kes tõmbab kergusega ligi kvaliteetseid mehi ja suhteid. Trenn, hobid, toitumine, välimus, enesekindlus, usk endasse, Sinu erilisus selles suures maailmas ja palju muud.

5 Kohtingutel käimine

Teeme selgeks meestega tutvumise ja hea esmamulje jätmise. Õpime selgeks ja harjutame julgusega kohtingutel käimist ning teadlikku partneri valikut. Juttu tuleb ka ohumärkidest ja enda sisetunde kuulda võtmisest.

6 Suhtlemine

Jagan oma kogemusest viise ja praktilisi nippe julgeks ja ausaks enda väljendamiseks, oma piiride kehtestamiseks, oma soovide küsimiseks ja erimeelsuste lahendamiseks.

7 Seks

Räägime uue partneri puhul intiimsusest ja lähedusest ning muidugi sellest, millal on õige aeg. Mida teha ja mida mitte teha!

8 Pühendumine

Räägime suhte arenguetappidest ja tavapärasest ajakavast. Õpime naiselikku tarkust ja kavalust ning saame teada, kuidas oma soove väljendada läbi naisenergia ja tekitada mehes tõelise mehe tunnet. Vastuse saab piinav küsimus: ,,Kuidas saada mees pühenduma?’’.

9 Pikaaegne edu

Õpime, kuidas alustada ja ehitada üles suhe, mis toimib ja teeb mõlemat poolt õnnelikuks. Vaatame, kuidas sõlmida kokkuleppeid, pidada keerulisi vestlusi ja hoida teineteist ka rasketel hetkedel.

17.06-20.06 sooduskoodiga MAKEAWISH paketid -15% soodsamad. Tavapakett Plussi ja Mentorluspaketiga KINGITUSENA Mastery of Receiving kursus väärtusega 295€.

Loe lisa siit.

Tavapakett

244€

275€

✔ Iganädalased Zoom kõned

✔ Videoloengud iseseisvaks tööks

✔ Kirjalikud ülesanded eneseanalüüsiks

✔ Juhendatud meditatsioonid muutuste loomiseks

✔ Laura loodud Spotify playlistid

✔ Lugemissoovitused

✔ KINGITUSENA: Rinnamassaaži videokursus

Tavapakett pluss

375€

479€

LISAKS TAVAPAKETILE:

✔ Kaks erakõnet Lauraga sügavamaks toetuseks

ja juhendamiseks (väärtus eraldi 360€)

✔ Vajadusel personaalne tugi Lauralt Whatsappis

✔ Laura loodud manifesteerimise õpetus

oma soovide visualiseerimiseks ja ellu viimiseks

✔ Soodushinnaga teraapiaseansid

✔ LAURA SÜNNIPÄEVA PUHUL: Kursus Naisenergia ja vastuvõtmise kunst TASUTA kaasa. (Väärtus 295€)

Mentorluspakett

1050€

1200€

LISAKS TAVAPAKETT PLUSSILE:

✔ Kaks teraapiaseanssi Lauraga (väärtus eraldi 440€)

✔ Üks 90 min eraseanss Pyramid Breath Method®

hingamist Laura juhendamisel (väärtus eraldi 200€)

✔ OSHO Kundalini Meditatsiooni® ja OSHO Dünaamilise Meditatsiooni® videojuhendid ja audiopraktikad iseseisvaks praktiseerimiseks (väärtus eraldi 160€)

✔ LAURA SÜNNIPÄEVA PUHUL: Kursus Naisenergia ja vastuvõtmise kunst TASUTA kaasa. (Väärtus 295€)

Kursuse eest saab tasuda:

1 osas, 2 osas, 3 osas või hiljem. Selleks tee vastav valik makselahenduse all.

Kõik hinnad sisaldavad 22% käibemaksu.

NB! Osalustasu ei kuulu tagastamisele ega ümber vahetamisele. 

Teiste osalejate tagasiside:

 

 

Olen käinud Sinu juures 2 korda ka energiateraapiates, ära teinud isa ja ema pooled. Alustasin teekonda Sinu juures eelmise aasta detsembris ja selle ajaga on kõik palju, palju paremaks läinud, suhted perega, rahaga ja eelkõige iseendaga. Lõpetasin ka alkoholi kuritarvitamise ja hakkasin hoopis kell 5 ärkama ja trennis käima. Leidsin ka lisatöö ja suutsin oma sissetuleku kolmekordistada. Ehk siis tahan Sulle öelda, et olen nii nii tänulik kõige eest, mis sa teed ja oled nö minuga teinud💕 

Tunnen, et olen täiesti valmis uueks suhteks ja ka pere looma. Mõni päev on tuleb ikka kurbus hinge ja mõtlen, et tore oleks, kui juba oleks mees ja laps, et olen juba nii vana, et äkki ei leiagi kedagi ja veedan oma parimad aastad üksi olles ja keegi ei meeldi, et äkki on liiga suured nõudmised meestele, aga samas ei saa ka leppida vähemaga, kuna tean, et olen ainult parimat väärt😔  siis ikka üritan keskenduda enda heaolule, eemärkidele ja loodan ning usun, et kunagi kindlasti ma leian ka 10/10st mehe, kellega pere luua jne.

 

Olen ka jõudnud kursusega lõpule ja mulle väga meeldis see kursus, ta pani mõtlema asjadele, millele tavaliselt ei mõtle – esimesena tuleb meelde see, et sa oled see väljaspoole kes sa oled kodus, kui keegi ei vaata. Mulle väga meeldis, et kaasatud oli palju osapooli ja kursus oli loogiliselt üles ehitatud – kõigepealt alustame lahkuminekust ja siis ehitame nende teadmiste peale iseennast, enda enesekindlust, suhtlemist ja seksuaalsust üles. Veel meeldisid meditatsioonid, ma pole eriline nutja tüüp, aga meditatsioonide ajal nutsin tihti. Mulle väga meeldis ka toores ausus, mida nendes kõnedes nägin – minu hinnangul pole vaja asju sellel kursusel ilustada, vaid võtta neid nii nagu nad on ja rääkida asjadest päriselt nii, nagu nad on 🙂  

Ma tahaksin, et teised naised julgeksid võtta vastu selle väljakutse ja osaleda sellel kursusel, sest kui pühenduda siis see õpetab sulle endale inimesena väga palju ja iseendaga peame me koos elama kuni surmani, seega võiksime ju elada siis võimalikult õnnelikuna, millele see kursus baasi loob.  Ma sain siit kõige suurema väärtusena taipamise, et ma olen enamus oma elu olnud meesenergias, olengi see boss lady kes saab palju tähelepanu ja kes paneb asjad liikuma, aga paraku ei osanud seda kodus välja lülitada, mis oli üks põhjuseid, miks mu eelmine pikaaegne suhe laiali läks. Sain siit palju abi lahkuminekust taastumiseks ja peeglisse vaatamiseks. Täna ma praktiseerin olemist pehmuses ja selgelt tajun, kui hakkan jälle meesterahvast buldooseriga üle sõitma – tegelikult see ei vii kuskile.  

Kaasa võtan mõtted:

  1. Naised oma loomult tahavad tugevaid mehi, kes on emotsionaalselt tasakaalukad ja suudavad naised suunata pehmusesse. 
  2. Mõtle läbi milline on sinu ideaalsuhe ja ideaalpartner ja ära lepi vähemaga, kui näed tõelisi red flage mis kirja panid siis jookse. 
  3. Kõige suurem väärtus elus oled sina ise, ära lase mitte kellelgi väita vastupidist – kellele ei meeldi midagi sinus, on temas viga, mitte sinus. Pea püsti ja mine edasi – sellist inimest pole su ellu vaja :). Meres on piisavalt häid kalu. 

Laura :,,Kas oled valmis avatud südame kuid tugeva selgrooga oma edasisele ja palju teadlikumale elule vastu minema?!”- Absoluutselt! 

 

Mulle meeldis-sobis kursuse ülesehitus: esmalt silmast-silma kohtumised, mille ajal sai väljendada oma mõtteid-arvamusi, küsida küsimusi ning arutada; seejärel tegid Sa lühikese sissejuhatuse teemasse ning põhjalikumalt sai igaüks omas tempos edasi vaadata-lugeda. 

Väga kasulikud olid praktilised kodused ülesanded, nii eneseanalüüs kui ka rännakud iga teema juures eraldi. 

Teistele naistele soovin öelda, et kursus ja kõik sellega kaasnev oli väga turvaline, professionaalne ja kõik osalejad olid Sinu poolt hoitud-toetatud.  Suurim väärtus minu jaoks oli see, et läbi praktikate sain naisena juurde enesekindlust, tõusis eneseteadlikkus ja arusaam oma uskumustest ning mustritest, tänu millele saan edaspidi teha teistmoodi.  

Sina kui juhendaja olid tasakaalukas, professionaalne, lõid turvalise ja hinnangutevaba keskkonna; hoolimata Su noorusest oled Sa küps ning elutark – kokkuvõttes 4 punkti!  Mina õpilasena olin alguses väga entusiastlik, lootusrikas ja avatud. Mida aeg edasi, seda enam sain aru, et sügav töö iseendaga on oodatust raskem ja nõuab suurt pühendumist ning järjekindlust. Alguses iseendale seatud ootustele ma paraku kuni lõpuni vastata ei suutnud – annan endale 3 punkti!  Kursuselt võtan kaasa teadmised ja info enda kohta, milleni jõudsin läbi erinevate analüüside. 

Paraku ma veel ei ole valmis avatud südame ja tugeva selgrooga edasi liikuma, kuna pole vabanenud kaassõltuvuslikust suhtest: ei julge öelda „ei“, ei julge kehtestada piire, vaja tegeleda enese väärtustamise-armastamise ning endast lugupidamisega. 

 

Hei kallis Laura,

Suur suur kniks ja kummardus minu poolt , et oled nii vahva kuruse kokku pannud ja üllatuseks endale, sain siit ikka väga palju just KASULIKKU JA PRAKTILIST infot , mida rakendada mehe valimisel ja arusaamist uue nurga alt, miks mingid asjad on läinud nii nagu nad on läinud. Olen elanud teadlikku eluviisi juba mitmeid aastaid,nüüd saan uusi teadmisi rakendada just deitimise alal, mille kohta siiski võrdlemisi vähe infot. On , aga kas ka nii kokku panduna ?  Olen mega tänulik, et täpselt õigel ajal minuni see info ja kursus jõudis ja väga mulle meeldib, et saan veel paari kuu lõikes teachable äppi kasutada ja mingid teemad üle enda jaoks veel käia. 

Suur aitäh, et teed mida teed ja sa teed seda nii lihtsalt, kerguse ja läbi huumori 🙂 Much love,  E.

Kogu kursus meeldis mulle väga, eriti enesekindluse suurendamise osa. Hakkasin nägema asju teisest vaatevinklist, et kuidas seada ennast naisena esikohale ja oma väärtusi. Mulle väga meeldis üks kindel meditatsioon ja kuulan seda siiani peaaegu igapäev, iga kord jääb kõrvu mingi uus lause mida just sel hetkel kõige rohkem vajan. Sooviksin seda meditatsiooni salvestust endale päriseks saada, et ka edaspidi kuulata saaksin. 

Mis ma olen tähele pannud on see, et ringi liikudes ma näen kuidas mehed mind märkavad ja kuidas mina märkan rohkem kenasid mehi 🙂.

Tinderi deitimiseni pole veel jõudnud, loodan ikka kohata oma unistuste meest nö “normaalsel viisil” mitte appi kaudu. Ja usun, et kohtan ka 🙂.

Ma tunnen, et mul on veel enda sisemisi issuesid mida peaksin lahendama, et julgeksin rohkem inimesi enda lähedale lasta. Olen mõelnud ka sellele, et võiksin sinu vastuvõtule tulla ja need ära lahendada. Hetkel ma tunnen end palju lootusrikkama ja sisendan et “there’s plenty fish in the sea”, aga samas mingi hirm on ka sees. 

Sinule kui juhendajale kindlasti 5+, just selletõttu kui avameelselt ja ausalt sa rääkisid ja jagasid ka oma kogemusi. Juhtisid väga edukalt avama silmi ja nägema asju ka teisest perspektiivist.

Iseendale paneksin hindeks 4. Ma tegin mitmeid ülesandeid mõtetes, mitte ei pannud kirja. Aga kõik tegin ilusti ära. 

Kas ma olen valmis minema avatud südamega vastu teadlikumale elule? – jah. 

Miks ma tulin [Unistuste suhte kursusele] tulin, oli see, et mind jäeti maha, mul oli 13 aasta pikkune kooselu ja ma ei suutnud kuidagi endaga hakkama saada. Ma üldiselt olen üsna enesekindel olnud aga pärast seda oli mul väga madal enesehinnang. 

Aeg läks edasi, psühholoog aitas mind ka palju lisaks sinu materjalidele. Minu suurim taipamine sinu kursusest oli see, et mul on vanematega muresid, mida ma pole lahendanud ja hetkel olen tegemas seda järjest. Kusagil jaanipäeval ma kohtusin sõprade juures ühe meesterahvaga kellega oli kohe keemia, aga ma kandsin ta maha juba eos sest ma arvasin, et on liiga vara, sest vana suhe alles lõppes. Me ikkagi vaikselt suhtlesime edasi ja nüüdseks me siis oleme päris palju aega koos veetnud ja ma pean tunnistama, et olen õnnelikum kui ma oleks julgenud arvata. Ma olen saanud väga palju komplimente, et ma olen õnnelikum täna kui ma olin oma viimases suhtes ja ma tunnen, et saan olla mina ise. Ma tunnen, et olen vaba ja näitan uuele mehele täpselt seda inimest, kes ma olen.. 

Ta on ülihooliv ja oleme rääkinud ilma filtrita väga rasketest teemadest, mis meie elusid on vaevanud. Mul on hea taipamine, et suhe ja suhtlus võib olla ka nii vaba ja rahulik, mitte koguaeg nugade peal nagu mul eksiga oli…  Hetkel ma olen selles seisuses, et ma lihtsalt naudin elu (öeldes seda me oleme uue mehega kehtestanud piirid ja ootused, et pole nii, et me oleme casual situationshipis). 

Ma olen õnnelik, et ma saan olla mina ise, ilma filtrita ja ilma maskeeringutega. Ma liiga palju üle ei analüüsi ja lihtsalt lasen elul mind kanda ja vaatan kuhu jõuan. Ma pole ammu olnud nii rahulik kui olen täna ja uues suhtes olen ma enamasti naisenergias. Vanas suhtes olin täiesti meesenergias, seega selle eest ütlen sulle ja su materjalidele suure aitähi ja jätkame tööd Awakening Lilithis.

Mulle väga meeldis see, kuidas kursus oli üles ehitatud ning oli palju koduseid ülesandeid. See kursus sobiks tegelikult kõikidele naistele, ka neile kes on suhtes. Sain siit väga palju uusi teadmisi ning sain aru, et olen koguaeg kõikides suhetes olnud meesenergias ja seetõttu polegi mul ühtegi normaalset suhet olnud. Miskipärast valin alati valed mehed, kellega sama muster kordub. Sellega proovin veel tööd teha.

Praegu tunnen, et ma pole kunagi nii naisenergias olnud kui praeguses eluetapis. Ma pole küll leidud veel seda õiget meest, kuid tean et ta kunagi ikka tuleb. Miskipärast olen hakanud meeletult palju tähelepanu saama meestelt ja nad lausa naeratavad mulle. Tunnen ka ise, et ma lausa säran ja tunnen ennast imeliselt. Olen hakanud ka lõpuks ennast esikohale seadma ja tegema asju, mis mulle meeldib. Praegu võin öelda, et armastan ennast just sellisena nagu olen. Juhendajale annan hindeks 5, kuna Laura teeb oma tööd südamega ja suurima armastusega. Endale annan hinnangus 4,5, kahjuks ei saanud zoom kõnedes osaleda laste pärast, kuid kõik harjutused tegin alati samal nädalal ära.

Kõige enam meeldis meditatsioon Julgus olla looja, seda peaks lausa elulõpuni igapäev kuulama. Samuti meeldisid intervjuud just meestega.Olen väga tänulik, et tegin selle kursuse läbi ja tunnen, et ma ei ole enam seesama naine, kes varem.

 

Mulle meeldis, et kursus oli jaotatud loogilisteks osadeks ning sai kui matrjoškana järjest sügavamalt enda kihte lahti mõtestada. Iganädalased kõned olid tohutult suureks abiks ja tutvustuseks  erinevate teemade puhul teise vaatenurga nägemiseks.

Ainus asi, mis mulle pisut meelehärmi valmistas oli see, et see iganädalane wbinar langes just täpselt minu trenni ajale, seega tuli mul iga uut nädalat kerge viibega alustada. Samas ei ole mul põhjust seda kellelegi ette heida, sest suuremale osale sobis nii ja ega siis sai ju endalgi kõik ära tehtud. 

Kuna meie ühiskonnas on suhte teemad pigem sellise kerge tabu all, et iga üks leiutab ja koperdab kõik vead läbi, siis tegelikult on see väga lahe, et Sa oled loonud midagi sellist, kus on kõik olulised teemad läbi võetud ning igaüks saab enda jaoks edaspidi teadlikumalt need teemad lahti mõtestada. 

Minu jaoks oli selle kursuse suurimaks väärtuseks. 

 

Armas Laura!

Ma tükk aega mõtlesin, kas see kursus on ikka see, mida ma vajan, sest ma tegelikult ei ole oma elus veel selles kohas, kus tegeleda unistuste suhte leidmisega ja paljud asjad ei kõneta. Nagu raamatust saadava tarkusegagi, vahel loed ja ei ole see õige asi. Siis mingi hetk loed uuesti ja saad sealt täpselt selle, mida vajad.  Ehk oli see ka natuke põhjuseks, miks ma ei olnud onlines vestluste ajal kohal.

Nüüd, Sinu poolt antud nn ajapikendus, andis võimaluse kõik uuesti läbi kuulata ja lugeda. Osade praktikateni ei ole ma siiski jõudnud, aga saan juba praegu öelda, et Sinu koolitus on hakanud kõnetama iga päevaga järjest rohkem. Ei, ma ei tinderda, selleks pole ma veel valmis, aga ma juba suudan minu jaoks võõraste meesterahvastega suhelda.  Mulle on alati meeldinud Sinu juures see, et Sa räägid omaenda kogemustest ja Sa oled nii “neetult” aus. Nii aus ja otsekohene, et sellest saab ainult ja ainult õppust võtta. Ja ma võtangi! 

Sinu koolitusest meeldisisd enim erinevad analüüsid, raamatute kokkuvõtted ja Sinu enda kõned. Intervjuu Tiit Trofimoviga oli väga väärt kraam, meeste arvamusi ja mõtteid antud teemal on hea kuulata ja neid võiks olla isegi rohkem.

 Ma sattusin Sinu “juurde” läbi Sinu instagrami WWLD ja see oli see, mis mind iga keharakuni kõnetas ja ma ütlesin igale oma sõbrannale, et ole hea ja vaata, mida see Naine korraldab- kahju, et Sind polnud juba 30 aastat ja 14 aastat tagasi, kui ma oma suhetesse läksin :). Kohe oleks kohvrid olnud. 

Seda kursust julgen väga soovitada kõikidele naistele, sest ma usun, igas suhtes on kohti, mida on võimalik paremaks muuta ja siin on õppematerjali küllaga nii isiklikul kui ka suhete tasemel võimalik omandada. 

 Suurim väärtus, mis ma siit kaasa võtan, on lõpuks proovida, kuidas on olla naine, lasta endal olla naine. Aitab sellest pidevast kogu suhte korraldamisest ja meesenergias olemisest. Olen selles liiga kaua olnud. Aga ma oskan juba natuke aru saada, kui mul see jälle peale tuleb ja ma püüdlikult proovin, et seda ei juhtuks. Mida ma ise olen täheldanud, et tunnustamine teeb head ja ka seda püüan edaspidi paremini kommunikeerida.  Ma oleksin võinud olla parem ja usinam õpilane, aga ma jooksin koolituste ajal ringi, pannes ennast erinevatesse uutesse olukordadesse ja õppides ennast uuesti tundma. Aga ehk oli ka see vajalik, nüüd on aega olnud keskenduda. Mul on kahju, et ma magasin maha lingam massaazi sooduspakkumise :).

Ma siiralt loodan, et õppematerjalid jäävad ka edaspidiseks kätte saadavaks, et oleks võimalus uuesti ja uuesti lugeda ja läbi selle areneda.Ma kavatsen kindlalt palju teadlikumalt elule vastu minna ja küll see selgroog ka tugevamaks muutub, avatud südamega tuleb veel tööd.

 

Aitäh!