Ärata endas

oma tõeline vägi

Energiateraapia,
OSHO Aktiivsed Meditatsioonid®
Yoni massaaž,
Loengud, vestlusõhtud ja meditatsioonid.

Female therapist sitting in bright room wearing black dress.

Energiateraapia

Energiateraapiaks olen välja arendanud täiesti enda meetodi, mille abil on võimalik tervendada ja lahendada nii lapsepõlvetraumasid, peresüsteemist tulenevaid teemasid, eelmistest eludest tulenevaid blokeeringuid kui ka täiskasvanuea traumasid. Süvendatult töötan samuti kaotusvalu, traumade ja leinaga.

Teraapia koosneb kahest osast: energiatervendusest, mille ajal vahendan ülestõusnud meistrite (Ascended masters) energiat, et vabastada kehatasandil blokeeringuid ja tuua alateadvusest teadlikule tasandile teemakohaseid lapsepõlvemälestusi või taipamisi.

Seansi teises osas liigume edasi rännakumeetodil baseeruva tööga, mille jooksul otsime vastavalt kliendi probleemile üles alateadlikult tasandilt teema algpõhjuse- vahet ei ole, kas algpõhjus ulatub tagasi lapsepõlve, mõnda eelmisesse ellu või peresüsteemi eelmistesse põlvedesse. Toome nähtamatud dünaamikad nähtavaks ja lahendame ära.

Jutt on küll pikk, kuid lahendused on enamasti lihtsamast lihtsamad. Vaja on lihtsalt julgust ja soovi muutusi luua. Mina olen toetaja ja juhendaja rollis, aga töö teeb endaga ära klient ise. Juhendan tugevalt intuitsiooni järgi ja iga töö on ainulaadne.

Yoni massage therapist

Yoni massaaz

Yoni massaaži eesmärk on tervendada naise kehast allasurutud emotsioone, uskumusi ja blokeeringuid. Tihedamateks kaebusteks on valulik seksuaalvahekord, tuimus, suutmatus kogeda naudinguid või kinnine seksuaalenergia.

Naised, kes on kogenud erinevat seksuaalset väärkohtlemist, väga traumeerivat sünnitust või rasedust, pikaaegset puudulikku seksuaalelu või muud, võiksid kaaluda yoni massaaži kui ühte võimalikku lahendust pingekohtade või traumade kehast vabastamisega. Tegemist on traumavabastusega kehast ja kindlasti ei ole see erootiline teenus.

OSHO certified therapist.

OSHO Aktiivsed Meditatsioonid

OSHO Aktiivseid Meditatsioone® juhendan hetkel ainult eragruppidele ROMA Stuudios, Kalaranna 8/11.

Tulekuks palun kirjuta laura@suuremteadlikkus.com 

Female therapist sitting in cafe giving an interview.

Loengud, vestlusõhtud ja koolitused

Oma ettevõttesse või seltskonda on võimalik tellida loengut, vestlusõhtut või praktilist koolitust.

Teemad üldiselt: sisemine laps, lapsepõlvetraumad, peresüsteemid, naiste seksuaalsus, OSHO Aktiivsed Meditatsioonid®, eneseareng ja enesejuhtimine töökeskkonnas, What Would Laura Do? vestlusõhtu.

Olen läbi viinud koolitusi paljude seas ka Katre Kulboki Enesearmastuse väljakutses ja Sisemise lapse väljakutses, Dali Karati Naine 2.0 väljakutses, Pesapuu Perekeskuses, Blanche Beauty ilukliinikus, Butterfly Lounge’is ja BOB W-s.