Kergendus,

armastus,

vaimselt puhanud olek

“Käisin Laura juures teraapiaseansil küsimusega, miks ei olnud mul oma mehega õnnestunud juba 8 aastat rasestuda. Töö käigus selgus, et põhjus oli seotud mitu põlvkonda tagasi toimunud traumaga, mille me ära lahendasime. Täna olen beebiootel ja üliõnnelik!”

“Ma olin inimene, kes oli enesetapu äärel. Ma ei tundnud ennast piisavana- hoopis mehena, kellel polnud enesekindlust vaid oli ülbus. Praegu ma tunnen rõõmu erinevatest asjadest elus, ma olen veel noor ja tunnen, et tahan elu kogeda. Laura oli suurepäraselt toetav ja osav teraapia juhendamisel ja juhtimisel. Ei tekkinud kordagi tunnet, et pean oma tundeid kuidagi kinni hoidma ja sain kõik müürid maha lõhkuda. Väga osav ja efektiivne terapeut.”

“Laura aitas mul leida endas jõu, mida ma ei teadnud, et minus oli, edasi üritamiseks. Ta on imeline juhendaja ning ma pole kellegagi ennast turvalisemalt seansil olles tundnud.”

“Laura raputas mu maailma ja tõi tagasi mind enda juurde. Laura hingega juhendatud meditatsioon andis mulle tagasi julguse ja näitas mu tõelist palet. Aitäh!!!❤️”

“2021 aasta oktoobris tulid kõik võimalikud probleemid ja mineviku teemad korraga üles. Mäletan kuidas seisin Viru trammipeatuses ja järgmisel hetkel värisesin paanikahoos ja mõtlesin, et elu võiks täna siinsamas lõppeda ja ei oleks kahju. Koju jõudes tundsin ennast täiesti lootusetult. See kui kõrini mul oli igakuisetest põiepõletikest, kui väga mulle tegi haiget kui jälle kellegi külge liiga kiirelt liimusin ja seeläbi see keegi minust eemaldus, kuidas mu vanemad ei osanud mind kuulata ja meie suhtlus piirdus igaõhtuste “tsau, head isu, head ööd” lausetega ja kuidas ma ei saanud aru miks mul kogu aeg nii kuradi raske on. Mäletan, et heitsin voodisse ja lihtsalt nutsin, nutsin ennast magama, ärkasin ja nutsin edasi. Mingi hetk otsustasin oma telefoni vaadata ja nägin, et mu sõbranna oli saatnud mulle Laura ühe postituse. Lugesin ja iga lausega tundsin ennast aina rohkem ära. Üldiselt ma väga ei uskunud mingisugustesse uutesse võimalustesse ning imedesse, aga nagu filmides tihti näidatakse, tundsin, et see on võimalus minu uueks eluks ja enne, kui jõudsin kahtlema hakata panin Laurale teksti teele ja sain teraapiaaja.

Iga teraapia ning naiste praktika tunniga tundsin ennast tugevama ja enesekindlamana, õppisin ennast täiesti nullist armastama, enda piire seadma ja laskma ebavajalikust lahti. Minu kõige keerulisemad kohad olid kindlasti minu sisemise lapse tervendamine, tema kuulamine, tema emotsioonide ja tunnete mõistmine, tema kuulmine ja tema eest hoolitsemine. Mul kulus kuid, et võita päriselt tema usaldus, et ta oma tundeid mulle näitaks. Mul kulus peaaegu aasta, et jõuda tema valukohtadeni. Võin julgelt öelda, et tänu teraapiale olen läbinud kõiksugu faase – oma vanemate täielikku vihkamise faasi, lootusetuse faasi, enda väärtuse leidmise faasi, endale andestamise faasi ja teistele andestamise faasi. Läbi kogu valu tundmise, erinevate OSHO meditatsioonide, mis on ainsad, mis on minu jaoks tõesti kõik mis vaja üles toonud ja olen selle eest igavesti tänulik, jõudsin mingi hetk ka oma puudulike lapsepõlve mälestusteni – miks ma päriselt oma vanaema meest nähes nii kokku tõmbusin ja mis tegelikult juhtus.
Ja muidugi ka peale seda, kui teraapias regulaarselt enam igakuiselt käimise lõpetasin, on mul erinevad teemad ja rasked ajad teekonnale tulnud, aga see iseenda tunnetus, usaldamine ja väärtuse mõistmine, milleks Laura mulle tööriistad kätte andis ei luba mul enam eales iseendale nuga selga lüüa.

Jään igavesti tänulikuks Laurale, kes õpetas mulle päriselt, et iseenda armastamine ei ole patt, et enda piiride püstitamine ei ole egoistlik, ja et ainult iseendale elades ei ole sa vastik mõrd. Mitte keegi ei ole mu elus mind rohkem õigemale teele suunanud ning inspireerinud olema siiram ning puhtam mina ja vahel meeldib mulle enda ette mõelda, et Laura oli see universumipoolne kingitus, kes 2021. aasta oktoobris mu elule täiesti uue mõtte andis. “

“Kõik see, et ema oli ettaimamatu ja elas ennast laste peal välja, ja isa, kes oli olemas pühapäeviti, või siis, kui talle sobis, on olnud seljakotina seljas palju aastaid. Baastõlgendused, et ma pole tahetud ega mul on miskit viga, tõid ellu kogemusi, mis seda kinnitasid. Peale Laura juures teraapiat märkan oma elus nii palju sõltumatust ja naudingut, olen iseseisvunud ja tean, et tähtsaim on minu heaolu. Pole klammerdumist ja usaldan iseend palju rohkem. Töö enesega on kandnud mind täiesti teiste inimeste seltskonda, hoolitsen iseenda soovide ja vajaduste eest ja julgen kehtestada piire. See vabadus iseenda väärtustamisest annab tiivad. Aitäh! ❤️”

“Märkan peale kahte teraapiaseanssi, et mulle lähenevad varasemast täiesti teistsugused mehed. Mu rüht on sirgem ja palju kergem on kommunikeerida teistele enda vajadusi ning soove. Mul ei ole hirmu enda eest seista- eelnevalt oleksin väga kehva käitumist enda suhtes talunud. Olen enesekindlam ja julgen öelda oma arvamust kohtades, kus varem vaikisin. Power is on!”

“Minu iga nädala üks oodatuim hetk on esmaspäeva õhtu.. see sisemine rõõmutunne, mis on minu sees hetkel, kui jalutan TAO keskuse poole .. see on nii ilus❤️

Mul on hästi meeles, kui ma esimest korda TAO keskuse uksest sisse astusin .. hirm millegi uue ees oli suur ja sisemine ärevus veel suurem..

Mäletan esimest meditatsiooni kogemust, kuidas ma ennast natuke ebamugavalt tundsin ja kuidas kaunis Laura talle omase huumoriga suutis luua minu jaoks selles võõras ruumis turvalise keskkonna. Pärast meditatsioone oli meel kerge ja aina enam ma usaldasin ning lubasin endale kõiki erinevaid tundeid. Loomulikult on olnud ka neid kordi, kus sõitsin koju silmad vesised..  Aga ma olen tänulik .. tänulik sulle Laura ja tänulik ise endale 🙏  Minu tunnetus on läinud sügavamaks ja erksamaks.”

“Laura OSHO Aktiivne Meditatsioon oli minu jaoks esimene samm tegeleda enda ärevuse ja alla surutud emotsioonidega kellegi abiga. Esmakordselt selle sees olla oli natuke raske, sest polnud lihtne vabaks lasta ja karjuda, aga see andis mulle edasiseks palju mõtteainet ja lükkas mingi protsessi minu sees toimuvaga käima. Minu suureks rõõmuks pärast meditatsiooni ei tarvitanud ma enam ka nikotiini, mis on mu jaoks olnud alati petlik ärevuse ja stressi maandaja, olen aru saanud, et tegelikkuses tuleb see stressimaandaja iseendas üles leida. Usun et kui tulen uuesti, saan veelgi rohkem olla kohal ning jõuda lähemale oma algolemuslikule õnnetundele.

Aitäh Laura!”

“Esimest korda Laura juurde minnes olin väga spektiline. Mõtlesin, kas on ikka olemas kedagi, kes mind aidata saab!? Laura teraapiatoas olles tundsin ennast nii hästi- ja mis kõige olulisem, turvaliselt. Rahulik muusika, viirukid, küünlad ja ei midagi liiast. Tema abiga sain enda ellu kaks suurt väärtust. Eneseaustus ja enese kehtestamine. Tunnet, mis oli peale teraapiat, ei unusta ma iial. Kergendus, armastus, vaimselt puhanud olek… Tema abiga vabanesin stressist, ärevusest, pingetest ja traumadest. Nüüdseks, kolm kuud hiljem, saan öelda, et tunnen ennast õnnelikuna ja toimetan vastavalt oma väärtustele ja soovidele. Kahe tunniga tegi imeline Laura mind tasakaalukamaks ja stabiilsemaks. Igaveseks on minu lemmiklause tema öeldud: ,,Teemantid asuvad sügaval maa sees, mitte kõrgustes.’’”

“Konkreetne ja soe vastuvõtt alati. Ei anna vastuseid kätte, vaid aitab endal oma tõele lähemale jõuda. Eneseväärtuse ja oma hinge kindluse leiab enda seest ning seda ei pea üldse terve elu taga ajama. Tugevdamise protsess käib see-eest ka peale tundi edasi. Vundament vahetus kahe seansiga läbi kevade & siiani õpin selles kerguses elama – nii hea on teada ja tunda, et mis iganes see väline maailm ette viskab ning mida iganes ma läbi elan – hinges & südames olen turvalises kohas. Kui peaksin Laura teraapiaruumi tagasi jõudma – usaldan. Meditatsioonid on aidanud seda kõike hoida ja soovitan neid. Eriti kui on harjumus emotsioone endas hoida ja neid alla suruda.”

Model looking in a bright room.

Kirjuta oma kogemusest

 

9 + 3 =